online-destek
Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Moto Kurye

Moto kurye istanbul içerisinde adresten alınıp müşterinin belirtmiş olduğu firmaya teslimat yapma işlemidir..Bu işlem yoğun olan metropollerde daha çok talrp görmektedir..Her geçen gün artan trafik sorunu herkesin işini zorlaştırmaktadır..En yakın ulaşım mesafesi 30 dakikadır..Bunun için bütün yoğun çalışan firmalar gönderilerini kurye aracılığıyle sağlamaktadır.İlk Başta çok pahalı gibi görünsede kurye firmalarının müşterilerine sağlamış olduğu kampanyalar vardır.Mesela Kurye firmasına abone olmak ; firmaların iki tane ayrı fiyat tarifesi vardır. Bunlar ; abone olan ve abone olmayan müşteriler diye ikiye ayrılmaktadır.Kendi evrağınızı kendiniz götürmek isteseniz kullanabileceğiniz vasıta otobüs ve ya ticari taksi olacaktır..Kimse kendi arabasını tercih etmemektedir.

 

Pills

Kurye firmalarının gönderi fiyatlarıda akbil ve ticari taksi fiyatının ortalamasına denk gelmektedir.Bunu ay olarak hesaplarsak kuryelere ödeyeceğiniz para yorulmadan zahmetsiz gönderi yapmanıza imkan sağlayacaktır.

Zahmetsiz olan bir iştir.Yapmanız gereken sadece kurye firmasını arayıp kuryeyeihtiyacınız oldugunu söylemektir.Kurye operatörü size en yakın olan kuryeyi yönlendirecektir bunun süresi ise 15-25 dakika arası degişmektedir..

Şimdi artık kurye personelini GPS üzerinden takip ederek size tam zamanlı süre vermektedirler..Gönderinizi kuryeye teslim ettiniz ve ne kadar süre kaldıgını o dakika net bir şekilde öğrenebilirsiniz.. inderal treatment for migraines cheap fertomid 50 http://www.yjrisingstar.com.au/?p=23244  .Teslimat süreleri ise mesafeye göre degişmektedir.En kısa mesafe 90 dakikadır…Eğer daha kısa sürede gitmesini isterseniz firmadan express olarak talep edebilirsiniz.. Buy

#

KURYE HİZMETİ

Gönderi yapmak Hiç bu Kadar Kolay Olmamıştı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MOTO KURYE

BİZE 90 DAKİKA VERİN YETER

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EXPRESS KURYE

SİZİ SADECE 45 DAKİKA BEKLETİCEZ

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ARABALI KURYE

BÜYÜK GÖNDERİLERİN TAŞINMASI İÇİN

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

GECE KURYE

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın